25.3 C
Нью-Йорк
11.08.2020
Новини науки і технологій

Microsoft запатентував новий девайс для людей з хворобою Паркінсона

Зареєстрований в минулому році патент Microsoft, дає нам можливість говорити про те, що корпорація Microsoft працює над власними розумними пристроями. Смарт-браслети і смарт-годинник є досить популярними останнім часом, а частина з них може допомогти людям з серйозними проблемами зі здоров’ям.
Патент, про який йде мова, був поданий в липні 2017 року і опублікований 13 грудня 2018 року. У ньому описано пристрій з гідроциліндрами, які регулюють свою роботу в залежності від того, де вони розміщені на тілі користувача. Пристрій передбачається використовувати для зменшення найбільш помітних симптомів синдрому Паркінсона.

Несподівано, що компанія Microsoft заразилася такою ідеєю і стала створювати подібні девайси. Ці інструменти зможуть допомогти людям і зробити їх життя простіше. Можна сказати, сміливо тільки одне — хлопці з цієї компанії знають, що роблять. Безумовно, на цьому винаході компанія заробить кошти і все це робиться не благодійно, але радує той факт, що ЦЕ взагалі робиться. Що про таких людей (що мають подібний діагноз) не забувають і намагаються полегшити їм життя.

Новий винахід від Microsoft однозначно може виявитися інструментом поліпшення якості життя для людей, які страждають від хвороби Паркінсона і багатьох інших захворювань зі схожими симптомами. Згідно із заявкою на патент, батарея пристрою є досить ефективною для того, щоб цілий день працювати на одному заряді. Крім того, є також згадки про протоколах зв’язку, таких як Wi-Fi і Bluetooth, а також сполучення зі смартфонами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Samsung Vtouch - новий, безконтактний спосіб контролю пристроїв

Схожі статті

Що трапиться з організмом, якщо щодня їсти гречку

Sasha

Печінка і алкоголь: названа нешкідлива доза для чоловіків і жінок

Axel

Міфи про лимоні, в які не варто вірити

Dmitry

Залишити коментар