23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як змінити ім’я комп’ютера

Як змінити ім'я комп'ютера
Також ви можете відкрити меню «Пуск», натиснути правою кнопкою мишки по пункту «Комп’ютер» і вибрати «Властивості» або скористатися комбінацією клавіш Windows-Pause / Break.

Як змінити ім'я комп'ютера />
Після цього перед вами відкриється вікно «Перегляд основних відомостей». Тут буде деяка інформація про вашу систему і кілька посилань в лівій частині вікна. Тут потрібно клікнути по посиланню «Додаткові параметри системи».

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього перед вами відкриється вікно під назвою «Властивості системи». Тут на вкладці «Ім’я комп’ютера» потрібно натиснути на кнопку «Змінити».

Як змінити ім'я комп'ютера
Після чого перед вами має відкрити вікно під назвою «Зміна імені комп’ютера або домену». У цьому коні можна змінити ім’я комп’ютера. Для цього введіть нове ім’я в поле «Ім’я комп’ютера» і закрийте вікно натисканням на кнопку «ОК».

Потрібно відзначити, що в якості імені комп’ютера рекомендується використовувати тільки англійський алфавіт (AZ), числа (0-9 ) і знак переносу (-). При цьому ім’я комп’ютера не може містити тільки числа або включати в себе пробіл. Крім Прогалини заборонено використовувати такі спеціальні символи і знаки.

Як змінити ім'я комп'ютера
На цьому зміна імені комп’ютера завершено. Для того щоб комп’ютер почав використовувати нове ім’я необхідно виконати перезавантаження. Після закриття вікна «Властивості системи» відкриється вікно з пропозицією перезавантажити. Можете погодитися, натиснувши на кнопку «Перезавантажити зараз» або відмовитися і перезавантажити комп’ютер в будь-який зручний для вас час.

Як змінити ім’я комп’ютера в Windows 10

В Windows 10 можна змінити ім’я комп’ютера тим же способом, що і в Windows 7. Як і в попередньому випадку, почати потрібно з відкриття вікна «Перегляд основних відомостей». У Windows 10 доступ до «Панелі управління» ускладнений, тому найпростіше натиснути комбінацію клавіш Windows-Pause / Break або відкрити меню «Виконати» за допомогою Windows-R і ввести команду «control system».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як змінити ім'я облікового запису Windows 10

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього з’явиться вікно «Перегляд основних відомостей». Тут буде основна інформація про ваш комп’ютер і блок посилань в лівій частині вікна. Для того щоб змінити ім’я комп’ютера клікніть по посиланню «Додаткові параметри системи».

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього з’явиться вікно «Властивості системи», тут перейдіть на вкладку «Ім’я комп’ютера» і клацніть на кнопці «Змінити».

Як змінити ім'я комп'ютера
В результаті відкриється вікно для зміни імені комп’ютера.

Як змінити ім'я комп'ютера
Тут потрібно просто ввести нове ім’я, закрити всі вікна натисканням на кнопку «ОК» і перезавантажити комп’ютера.

Новий спосіб зміни маєтку комп’ютера в Windows 10

Крім цього, в Windows 10 з’явився новий спосіб зміни імені комп’ютера. Тепер ім’я комп’ютера можна змінити через меню «Параметри». Для цього відкрийте меню «Пуск» і клацніть на кнопці з шестерінкою або за допомогою комбінації клавіш Windows-i.

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього відкрийте розділ «Система — Про систему». Тут буде багато інформації про ваше операційну систему. Прокрутіть сторінку вниз і знайдіть кнопку «Перейменувати цей ПК».

Як змінити ім'я комп'ютера
Натисніть на кнопку «Перейменувати цей ПК», введіть нове ім’я комп’ютера і натисніть «Далі».

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього з’явиться запит на перезавантаження. Можете перезавантажити комп’ютер негайно або пізніше, коли це буде зручно.

Як змінити ім'я комп'ютера
Після перезавантаження система почне використовувати нове ім’я, які ви встановили раніше.

Як перевірити нове ім’я комп’ютера

Після того як ви змінили ім’я комп’ютера і перезавантажити, можна перевірити нове ім’я. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, ви можете відкрити вікно «Перегляд основних відомостей». Тут, серед іншої інформації про систему, буде відображатися і поточне ім’я комп’ютера.

Як змінити ім'я комп'ютера
Також можна відкрити командний рядок і виконати команду «hostname».

Як змінити ім'я комп'ютера
Після цього ім’я комп’ютера відобразиться прямо в консолі.

Схожі статті

Як відновити вилучені файли з флешки

Megusta

WinSxS: що це за папка в Windows 7, 10

Dmitry

Немає місця на диску « С »: чому і що робити?

Dmitry

Залишити коментар