15.9 C
Нью-Йорк
27.05.2020
Новини науки і технологій

Один тип зарядного пристрою — нова ідея Європейської Комісії

Європейська комісія планує ввести правила, які повинні уніфікувати тип зарядного пристрою для смартфона. Йдеться про те, щоб будь-який з мобільних пристроїв можна було зарядити за допомогою одного і того ж аксесуара.
В даний час найпопулярніші стандарти для зарядки: micro-USB, USB-C і роз’єм Lightning. Введення одного, універсального зарядного пристрою стандарту буде дозволить відмовитися від необхідності купувати безліч кабелів і аксесуарів для різних пристроїв.

До липня 2020 року Європейська Комісія збирається представити конкретні плани і пропозиції, пов’язані з розробкою єдиної зарядні пристрої.

через використання декількох зарядних пристроїв тільки на території ЄС утворюється близько 51 тисяч тонн електронних відходів протягом кожного року. Це близько 16 кілограмів на одного європейця.

У 2014 році виробники обладнання мобільних повинні були розробити загальний стандарт зарядного пристрою, але це не було зроблено. Тепер ЄС боротиметься з компаніями, за допомогою спеціальних правил. Все повинно бути зручно для споживачів і виробників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Проникає в мозок: знайдена нова небезпека носіння захисної маски

Схожі статті

Nubia Alpha — найдивніше пристрій цього сезону?

Andrey

Названі продукти, які руйнують психіку людини

Bobby

Чому люди люблять спати з ковдрою і взимку, і влітку

Tanya

Залишити коментар