29.8 C
Нью-Йорк
10.07.2020
Система

Як прибрати пароль при вході в Windows 10

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Також дану операцію можна виконати за допомогою меню «Пуск». Для цього відкрийте меню пуск і введіть команду «netplwiz» в пошуковий рядок. Після чого запустіть програму netplwiz, яка з’явиться вгорі результатів пошуку.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/1583876844_Kak-ubrat-parol-pri-vhode-v-Windows-10_1.png» title=»Як прибрати пароль при вході в Windows 10″ alt=»Як прибрати пароль при вході в Windows 10″ width=»525″ height=»518″ />
Крок № 2. Відключаємо запит пароля.

Після виконання команди «netplwiz» перед вами відкриється вікно «Облікові записи користувача ». Саме в цьому вікні ми може прибрати пароль при вході в Windows 10. Для цього потрібно зняти галочку навпроти пункту «Вимагати введення імені користувача і пароля». Після цього закриваємо вікно натисканням на кнопку «Ok».

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Крок № 3. Підтверджуємо відключення пароля.

Після натискання на кнопку «Ok» перед нами з’явиться вікно для підтвердження автоматичного входу в систему без пароля. Тут потрібно двічі ввести свій поточний пароль від облікового запису Майкрософт, який ви використовуєте для входу в Windows. Після чого дане вікно потрібно закрити натисканням на кнопку «Ok».

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Все, тепер ви прибрали пароль в Windows 10, і при наступному завантаженні операційної системи вам не доведеться його вводити. Але, при виході із сплячого режиму запит пароля буде з’являтися все одно. Для того щоб відключити запит пароля і в цьому випадку потрібно виконати ще крок № 4.

Крок № 4. Відключаємо пароль при виході з цього режиму.

Для того щоб прибрати запит пароля при виході із сплячого режиму потрібно внести в систему ще деякі настройки.

Якщо у вас Windows 10 без оновлень, то вам потрібно натиснути правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» і в меню вибрати пункт «Управління електроживленням».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як налаштувати віртуальну пам'ять на Windows 10

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Далі вам необхідно перейти в розділ «Запит пароля при пробудженні». Якщо розділ «Запит пароля при пробудженні» відсутній, то спробуйте відкрити розділ «Дія кнопки живлення», в якому повинні знаходиться такі ж налаштування.

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Тепер натискаємо на посилання «Зміна параметрів, які зараз не доступні »для того щоб отримати доступ до додаткових налаштувань.

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Після цього потрібно активувати функцію« Не запитувати пароль »і натиснути на кнопку« Зберегти зміни ». Таким чином ми повністю прибрали пароль при вході в Windows 10.

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Але, якщо у вас встановлені останні оновлення для Windows 10, то в розділі «Електроживлення» не буде описаних вище налаштувань. В цьому випадку потрібно використовувати меню «Параметри». Для цього відкрийте меню «ПУСК», перейдіть в «Параметри» і відкрийте розділ «Облікові записи — Параметри входу». Там повинна бути опція під назвою «Потрібно вхід», вам потрібно переключити її в стан «Ніколи». Після цього система прибере запит пароля при вході в Windows 10 після сплячого режиму.

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Якщо у вас «Windows 10 Professional» або «Windows 10 Корпоративна», то цю ж процедуру ви можете зробити за допомогою Редактора групових політик. Для цього запустіть команду «gpedit.msc» і у вікні, перейдіть в розділ «Computer Configuration — Administrative Templates — System — Power Management — Sleep Settings». У цьому розділі є дві опції, які дозволяють прибрати пароль при виході із сплячого режиму (відзначено на скріншоті внизу).

Як прибрати пароль при вході в Windows 10
Ще раз повторю, що Редактор групових політик (gpedit.msc) доступний тільки для « Windows 10 Professional »або« Windows 10 Корпоративна ». Якщо у вас «Windows 10 Домашня», то ви не зможете gpedit.msc і вам потрібно буде налаштовувати через меню «Параметри».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися розрядність системи Windows 10: 32 або 64 біт?

Схожі статті

Як видалити файл або папку через командний рядок Windows

Alfonso

Як заборонити програмі доступ в Інтернет

Alfonso

Як видалити папку, яка не видаляється

Undershmidtther

Залишити коментар