26.7 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Домашній комп'ютер

Як протестувати відеокарту

Як протестувати відеокарту
Інтерфейс програми OCCT включає в себе такі вкладки:

  • CPU: OCCT
  • CPU: LINPACK
  • GPU: 3D
  • POWER SUPPLY

Для того щоб протестувати відеокарту, перейдіть на вкладку «GPU: 3D». Тут можна вказати час тестування, дозвіл, складність шейдоров і інші настройки. Після того як програма налаштована потрібно натиснути на кнопку «ON» для того щоб запустити тестування відеокарти.

Як протестувати відеокарту
Після натискання на кнопку «ON» почнеться тестування відеокарти. У лівій частині вікна ви зможете спостерігати за температурою компонентів комп’ютера.

FurMark — дуже популярна програма для тестування відеокарт під високим навантаженням. Однією з особливостей FurMark є те, що вона йде в комплекті з утилітою GPU-Z. Для того щоб відкрити GPU-Z досить натиснути на відповідну кнопку в інтерфейсі FurMark.

Як протестувати відеокарту
Програма дозволяє користувачеві змінювати деякі настройки. Наприклад, ви можете вказати дозвіл, яке буде використовуватися при тестуванні відеокарти, а також включити або вимкнути антиалиасинг. Для того щоб протестувати відеокарту за допомогою даної програми потрібно натиснути на кнопку «Burn-in test».

Як протестувати відеокарту
В процесі тестування потрібно стежити за температурою, для цього запустіть GPU-Z і перейдіть на кладку «Sensors ».

MSI Afterburner + MSI Kombustor — програми для розгону і тестування відеокарти від компанії MSI. Але, не дивлячись на те, що ці програми розроблені компанією MSI, ви можете використовувати їх для тестування відеокарт будь-яких виробників. Потрібно відзначити, що програми MSI Afterburner і MSI Kombustor поширюються одним архівом, але встановлювати їх потрібно окремо.

Як протестувати відеокарту
Інтерфейс MSI Afterburner складається з двох частин:

  • Ліва частина інтерфейсу — налаштування розгону відеокарти. Якщо ви хочете тільки протестувати відеокарту, то тут краще нічого не чіпати. В крайньому випадку, під настройками є кнопка «RESET», за допомогою еоторая можна скинути всі настройки до стандартних.
  • Права частина інтерфейсу — графіки з температурою відеокарти, швидкістю обертання кулера відеокарти, тактовою частотою графічного чіпа, частотою пам’яті і завантаженням пам’яті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як перевірити відеокарту на працездатність

Для того почати тестування відеокарти натисніть на кнопку «К» у верхньому лівому кутку програми. Після цього запуститься програма MSI Kombustor. Якщо програма MSI Kombustor не встановлена, то кнопка «К» буде не активна.

Як протестувати відеокарту
В процесі роботи програми MSI Kombustor стежте за температурою та іншими показниками відеокарти за допомогою програми MSI Afterburner (права частина інтерфейсу).

Схожі статті

Як охолодити ноутбук

Undershmidtther

Як замінити термопасту на процесорі

Andrey

При включенні комп’ютера не включається монітор: чому і що робити?

Bobby

Залишити коментар