30.2 C
Нью-Йорк
04.08.2020
Комп'ютерні мережі

Що таке MAC адресу

Що таке MAC адресу
Тепер у вас відкрита командний рядок Windows. Тепер вам потрібно ввести команду «GETMAC».

Що таке MAC адресу
Після введення даної команди, ви отримаєте потрібну вам інформацію.

Незважаючи на те, що MAC адреса видається обладнання ще на етапі виробництва , його можна змінити програмним способом. При цьому не будуть потрібні ніякі додаткові програми або пристрою.

Для того щоб змінити MAC адресу мережевої карти, вам необхідно зайти в «Мережеві підключення». Якщо у вас Windows 7 для цього необхідно пройти по такому ланцюжку: Пуск — Панель управління — Мережа та Інтернет — Центр управління мережами і загальним доступом — Зміна параметрів адаптера.

В вікні «Мережеві підключення» потрібно натиснути правою кнопкою на значок вашого мережевого підключення і вибрати «Властивості».

Що таке MAC адресу
У вікні, ви зможете побачити ваш MAC адресу, для цього просто наведіть курсор на назву вашої мережевої карти у верхній частині вікна. Для того щоб перейти до редагування MAC адреси натисніть на кнопку «Налаштувати».

Що таке MAC адресу
В новому вікні, яке відкриється після натискання на кнопку «Налаштувати», вам необхідно перейти на вкладку «Додатково» і вибрати пункт «Мережева адреса». Після чого можна буде змінити MAC адресу, вписавши його в поле «Значення».

Що таке MAC адресу
Для збереження змін необхідно закрити всі вікна натисканням на кнопку «ОК».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Що таке брандмауер

Схожі статті

Як дізнатися ім’я комп’ютера в локальній мережі

Andrey

Як дізнатися IP роутера

Tanya

Як дізнатися свій локальний IP

Axel

Залишити коментар