22.4 C
Нью-Йорк
13.07.2020
Система

Як видалити оновлення Windows 10

Як видалити оновлення Windows 10
Після цього перед вами з’явиться список встановлених програм. Для того щоб перейти до списку оновлень, потрібно натиснути на посилання «Перегляд встановлених оновлень», яка знаходиться в лівій частині вікна.

title=»Як видалити оновлення Windows 10″ alt=»Як видалити оновлення Windows 10″ width=»600″ height=»246″ />
В результаті перед вами з’явиться список оновлень Windows 10 і інших програм від Майкрософт, які ви можете видалити. Також ви можете відкрити вікно з цим списком через меню «Параметри». Для цього потрібно перейти по шляху «Пуск — Параметри — Оновлення та безпека — служби Windows Update — Журнал оновлень».

Як видалити оновлення Windows 10
Для того щоб знайти оновлення, яке потрібно видалити ви можете відсортувати список оновлень за датою, видавцеві або програмі. Для видалення оновлення досить просто клікнути по ньому правою кнопкою мишки і вибрати «Видалити».

Як видалити оновлення Windows 10
Після цього з’явиться попередження про видалення вибраного оновлення. Для того щоб продовжити потрібно буде натиснути на кнопку «Так».

Як видалити оновлення через командний рядок

Також для видалення оновлень Windows 10 дуже зручно використовувати командний рядок. Для цього спочатку потрібно викликати командний рядок Windows від імені адміністратора. Це можна зробити, наприклад, за допомогою комбінації клавіш Win + X. Натисніть Win + X і в меню, виберіть «Командний рядок (адміністратор).

Як видалити оновлення Windows 10
Після того, як командний рядок запущена, потрібно виконати в ній команду« wmic qfe list brief / format: table ». Це команда відобразить список оновлень для Windows 10, які ви можете видалити.

Як видалити оновлення Windows 10
Після перегляду списку оновлень, можна приступати до їх видалення. Для цього можна скористатися командою «wusa / uninstall / kb: ID» Головне, замість «ID» в кінці команди, підставити номер поновлення, яке ви хочете видалити з Windows 10. Наприклад, команда може виглядати так «wusa / uninstall / kb: 3176937 ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як дізнатися дозвіл екрана в Windows 7 або Windows 10

Якщо ви хочете, щоб видалення пройшло в автоматичному режимі і комп’ютер сам перезавантажився, то в кінець команди можна додати« / quiet ». У цьому випадку повна команда на видалення поновлення може виглядати так «wusa / uninstall / kb: 3176937 / quiet».

Відключення автоматичної установки деяких оновлень

Якщо ви не хочете, щоб деякі оновлення встановлювалися в майбутньому, то ви можете відключити їх за допомогою спеціального інструменту від Майкрософт. Даний інструмент потрібно завантажити за цим посиланням, запустити на своєму комп’ютері і відразу натиснути на кнопку «Далі».

Як видалити оновлення Windows 10
Після цього потрібно буде вибрати один з двох варіантів: Hide updates (приховати оновлення) або Show hiden updates (показати приховані поновлення). Вибираємо «Hide updates» і переходимо до наступного кроку.

Як видалити оновлення Windows 10
Далі потрібно зазначити поновлення, які ви не хочете встановлювати в майбутньому. Після чого потрібно натиснути на кнопку «Далі».

Як видалити оновлення Windows 10
Після цього система трохи подумає і повідомить про те, що знайдені проблеми були виправлені. Тепер це вікно можна закрити за допомогою відповідної кнопки.

Як видалити оновлення Windows 10
Для того щоб дозволити встановлення прихованих оновлень потрібно буде знову запустити цей інструмент, вибрати Show hiden updates і включити установку оновлень.

Схожі статті

Як налаштувати мікрофон на Windows 7

Maxim

Як очистити диск С від сміття на Windows 7

Axel

Як налаштувати віртуальну пам’ять на Windows 10

Marina

Залишити коментар