25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Безпека

Утиліти для видалення вірусів

Утиліти для видалення вірусів
Утиліта Kaspersky Virus Removal Tool не призначена для повноцінної і постійного захисту вашого комп’ютера. Мета даної програми трохи інша. Вона призначена для швидкої перевірки та лікування заражених комп’ютерів. За допомогою Kaspersky Virus Removal Tool можна швидко видалити вірус і привести систему в робочий стан.

Dr.Web CureIt! — утиліта для видалення вірусів, повністю аналогічна Kaspersky Virus Removal Tool. Dr.Web CureIt! розробляється антивірусної компанією Dr.Web і працює на основі антивірусних баз Dr.Web.

Утиліти для видалення вірусів
Утиліта Dr.Web CureIt! призначена для пошуку і знищення вірусів на зараженому комп’ютері. Програма повністю безкоштовна, не вимагає повноцінної установки і готова до роботи практично відразу після запука.

Крім пошуку і видалення вірусів утиліта Dr.Web CureIt! виконує пошук руткітів, перевірку пам’яті, завантажувальних секторів, також перевірку BIOS.

AVZ або Антивірус Зайцева — антивірусний сканер, призначений для пошуку Вірума, троянських програм, бекдор, руткітів, клавіатурних шпигунів, поштових і мережевих черв’яків, рекламних модулів і інших небезпечних програм, які потрапляють на комп’ютер користувача.

Утиліти для видалення вірусів
за допомогою AVZ можна швидко просканувати комп’ютера і знешкодити знайдене шкідливе програмне забезпечення.

завантажувальні диски з утилітами для видалення вірусів

іноді зараження вірусами призводить до того, що комп’ютер просто відмовляється включатися. У таких випадках утиліти для видалення вірусів потрібно запускати з завантажувального диска. Останнім часом серед антивірусних компаній стало модним випускати завантажувальні диски з вбудованим антивірусним сканером.

Наприклад, зараз можна знайти такі завантажувальні диски з антивірусними утилітами:

  • AVG Rescue CD;
  • Avira AntiVir Rescue System;
  • BitDefender Rescue CD;
  • F-Secure Rescue CD;
  • Panda SafeCD;
  • Dr.Web® LiveCD;
  • Kaspersky Rescue Disk.

Для прикладу розглянемо завантажувальний диск Kaspersky Rescue Disk. ISO образ, даного завантажувального диска, можна скачати з офіційного сайту Лабораторії Касперського. Після завантаження образ диска його потрібно записати на оптичний носій, після чого диск буде готовий до використання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Безкоштовні програми для Windows 10 ( очищення і оптимізація ПК, антивіруси, програми для роботи з поштою )

При завантаженні комп’ютера з диска Kaspersky Rescue Disk користувачеві потрібно вибрати мову інтерфейсу (російська мова підтримується), а також вибрати ежім роботи (графічний або текстовий).

Після завантаження комп’ютера з диска ми побачимо робочий стіл з ярликами.

Утиліти для видалення вірусів
для того щоб відкрити утиліту для видалення вірусів треба запустити ярлик Kaspersky Rescue Disk, який знаходиться на робочому столі.

Схожі статті

Як зберігати важливі файли

Axel

Як зайти на сайт, якщо доступ закритий

Alex

Відкриваються вкладки з рекламою: як прибрати?

Scooby

Залишити коментар