25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Безпека

Як поставити пароль на ноутбук

Як поставити пароль на ноутбук
Тут користувачеві доступні наступні функції:

  • Set Supervisor Password — установка пароля для головного адміністратора. Використовується для захисту самого BIOS від внесення змін до настройки.
  • Set User Password — установка пароля користувачів. Власник пароль для може переглядати налаштування BIOS, але не може їх змінювати.
  • Set HDD Password — установка пароля на жорсткий диск. Використовується для блокування завантаження операційної системи з цього жорсткого диска.

Отже, для того щоб поставити пароль на ноутбук за допомогою BIOS вам необхідно виконати наступні дії:

  1. Зайти в BIOS;
  2. Перейти в розділ налаштувань «Security»;
  3. Встановити пароль на завантаження операційної системи (функція Set HDD Password) і на зміни налаштувань БІОС (функція Set Supervisor Password) ;
  4. Зберегти настройки BIOS;

Після виконання цих дій, при наступному завантаженні вашого ноутбука, ви побачите повідомлення з вимогою ввести пароль від жорсткого диска. Без введення даного пароля ноутбук просто не завантажиться.

Як поставити пароль на ноутбук за допомогою Windows

Також ви можете поставити пароль на ноутбук за допомогою операційної системи Windows. Причому ви можете використовувати даний спосіб захисту разом з попереднім. Таким чином, ви зможете значно підвищити захищеність вашого ноутбука.

Отже, для того щоб поставити пароль через Windows вам необхідно відкрити «Панель управління» і перейти в розділ «Облікові записи користувачів і безпека сім’ї — Облікові записи користувачів» . Тут вам необхідно натиснути на посилання «Створення пароля для свого облікового запису».

Як поставити пароль на ноутбук
Далі перед вами з’явиться вікно, в якому потрібно двічі ввести пароль. Також тут можна ввести підказку для пароля. Підказка буде видно всім, тому вона повинна лише злегка натякати на пароль. Якщо ви впевнені, що добре запам’ятайте пароль, то підказку краще не вводити. Так буде безпечніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як поставити римські цифри в Word

Як поставити пароль на ноутбук
Після того як ви ввели пароль, закрийте вікно натисканням на кнопку «Створити пароль». Все, тепер ви поставили пароль на свій ноутбук, і при наступному його включенні операційна система Windows вимагатиме введення пароля.

Потрібно відзначити, що дані заходи не є на 100 відсотків надійними. Наприклад, зловмисник може скинути налаштування БІОС або завантажиться з компакт диска. Тому подібні способи захисту потрібно розглядати як захист від швидкого доступу.

Схожі статті

Утиліти для видалення вірусів

Sasha

Контрольна сума файлу: що це таке і як перевірити

Dmitry

Безпечна робота в інтернеті: 10 простих правил

Maria

Залишити коментар