24.8 C
Нью-Йорк
13.08.2020
Офісні програми

Як перевести текст з картинки в Word

Як перевести текст з картинки в Word
Після відкриття картинки почнеться автоматичне розпізнавання тексту. Час, необхідний на розпізнавання, залежить від кількості фотографій і продуктивності вашого комп’ютера. Але, як правило, сторінка з текстом у форматі A4 розпізнається приблизно за 30 секунд.

src=»https://a2os.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/1583874328_Kak-perevesti-tekst-s-kartinki-v-Word_1.png» title=»Як перевести текст з картинки в Word» alt=»Як перевести текст з картинки в Word» width=»572″ height=»376″ />
Коли все буде готово з’явиться спливаюче вікно з повідомленням про те, що обробка картинок завершена. Тут просто натискаємо на кнопку «Закрити» і повертаємося до основного вікна Finereader.

Як перевести текст з картинки в Word
Тепер потрібно завершити процес. Для того щоб остаточно перевести текст з фотографії в Word потрібно натиснути на кнопку «Зберегти» і вибрати один з підходящих форматів.

Як перевести текст з картинки в Word
Після обробки картинок витягнутий текст можна зберегти в таких форматах як DOC, DOCX, ODT , RTF, PDF, TXT, HTM, PPTX, XLS, XLSX, CSV, EPUB, FB2 або DJVU. Для того щоб продовжити роботу з текстом в редакторі Word слід вибирати формат DOC (для Word 2003) або формат DOCX (для Word 2007 і новіше).

Переводимо текст в Word за допомогою ABBY Finereader Online

Також ви можете перевести текст з фотографії в Word за допомогою онлайн сервісу ABBY Finereader Online. Це хмарна версія програми Finereader, яка виконує обробку картинок на серверах компанії ABBY. Перевагою даного способу є те, що він не вимагає установки програми на комп’ютер і не залежить від його обчислювальної потужності. Все що вам потрібно зробити, це завантажити картинки за допомогою вашого браузера (наприклад, через Chrome) і потім завантажити назад вже готовий Word-файл. Як і настільний Finereader, Finereader Online — це платний сервіс, але зареєструвавшись на ньому ви можете безкоштовно перевести в текст 15 картинок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як вирівняти текст в таблиці в Word

Для того щоб скористатися сервісом Finereader Online перейдіть на їх сайт і натисніть на кнопку «Почати» .

Як перевести текст з картинки в Word
Після цього завантажте картинки, які потрібно перевести в Word, і натисніть на кнопку «Зареєструватися».

Як перевести текст з картинки в Word
Після проходження реєстрації сервіс почне розпізнавання тексту на ваших фотографіях . Коли все буде готово ви зможете скачати DOCX-файл, який можна буде відредагувати в Word.

В якості безкоштовної альтернативи для Finereader Online можна спробувати використовувати інші сервіси для онлайн розпізнавання тексту на картинках. Ви можете знайти такі сервіси за допомогою пошукових систем за запитами «Розпізнати текст» і «Free OCR». Ось кілька популярних варіантів:

  • https://img2txt.com/ru/li
  • https://convertio.co/ru/ocr//li
  • https://www.onlineocr.net/ru//li

Але, більшість подібних сервісів також мають свої обмеження, тому якщо вам потрібно перевести в текст велика кількість картинок, то оптимальним варіантом буде установка настільної програми ABBY Finereader.

Схожі статті

Як дізнатися продуктивність комп’ютера

Maxim

Як прибрати рекламу в Opera

Megusta

Як зробити стовпці рядками в Excel

Andrey

Залишити коментар