23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Офісні програми

TeamViewer: що це за програма

TeamViewer: що це за програма
TeamViewer (або ТімВівер, ТімВьювер) — це програма для віддаленого управління комп’ютерами, скачування і вивантаження файлів, а також проведення веб-конференцій та сеансів відеозв’язку. Дана програма розробляється німецькою компанією «TeamViewer GmbH», яка була заснована в 2005 році. TeamViewer є популярним інструментом для адміністрування комп’ютерів і часто використовується на підприємствах, де є велика кількість ПК. За інформацією від самого розробника, це ПО встановлено більш ніж на 15 мільйонах комп’ютерів по всьому світу.

Основними можливостями програми TeamViewer є:

 • Віддалене управління комп’ютерами і мобільними пристроями.
 • завантаження і завантаження файлів на віддалений ПК.
 • Текстовий чат з користувачем віддаленого ПК.
 • Висновок віддалених комп’ютерів з режиму сну, а також їх перезавантаження або вимикання.
 • Дистанційна друк і робота з принтерами.
 • Проведення аудіо і відеоконференцій з користувачами видалені х ПК.

Крім великого набору функцій, у програми TeamViewer є й інші переваги, наприклад, універсальність. Вона працює на всіх основних операційних системах включаючи Windows, Linux, Mac OS X, iOS і Android. При цьому підключення до віддаленого комп’ютера можливо як безпосередньо, так і при використанні NAT, проксі або брандмауера. Фактично, програма TeamViewer може забезпечити віддалений доступ в будь-якій ситуації.

Дана програма є платною. Але, для особистого використання і з деякими обмеженнями ви можете використовувати її безкоштовно. Зазвичай, без ліцензії сеанс підключення до віддаленого комп’ютера триває не більше 5 хвилин, після чого зв’язок обривається і потрібно підключатися заново. Також, якщо використовувати програму занадто активно, то вона може розпізнати вас як «комерційного користувача» і ще більше обмежити ваші можливості. Але, потрібно відзначити, що якщо ви дійсно використовуєте TeamViewer для особистих цілей, то з цією проблемою ви навряд чи зіткнетеся.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програма для створення скріншотів

Як підключитися до комп’ютера через TeamViewer

Для того щоб підключитися до комп’ютера за допомогою програми TeamViewer її необхідно встановити на обидва комп’ютера. Як на той, з якого ви плануєте підключатися, так і на той, до якого ви плануєте підключатися. Тільки так можна буде запустити віддалену зв’язок.

Тому, почати потрібно з завантаження програми. Її можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті https://www.teamviewer.com/ru/./p

TeamViewer: що це за програма
Файл, який ви скачаєте, одночасно є інсталяційний файл і вже готової до використання програмою. При першому його запуску програма запитає, як ви хочете продовжити роботу. Тут є кілька варіантів:

 • Встановити. Програма TeamViewer буде повноцінно встановлена ​​на ваш ПК.
 • Встановити, щоб потім управляти цим комп’ютером віддаленому. Спеціальна установка, яка дозволяє налаштувати віддалений доступ до цього ПК.
 • Тільки запустити. Моментальний запуск програми без установки. Даний варіант, дозволяє почати повноцінне використання TeamViewer негайно, не витрачаючи час на установку.

TeamViewer: що це за програма
Який би варіант запуску ви б не вибрали, програма TeamViewer буде виглядати однаково. Її вікно розділене на дві частини. У лівій частині інформація для надання доступу до цього комп’ютера. Тут вказано ID комп’ютера і пароль. Це дані, які необхідно знати, щоб отримати доступ до даного ПК.

TeamViewer: що це за програма
А в правій частині вікна — меню для підключення до віддаленого комп’ютера. Тут є поле «ID партнера» і перемикач між двома режимами: «Вилучене керування» і «Передача файлів». Для підключення до віддаленого комп’ютера потрібно ввести ID віддаленого комп’ютера, вибрати режим підключення і натиснути на кнопку «Підключитися». Якщо до віддаленого ПК є доступ, то програма запросить пароль, і при його збігу запуститься сеанс віддаленого управління.

TeamViewer: що це за програма
Крім цього, в нижній частині вікна є рядок з інформацією про поточний стан підключення. Для того щоб сеанс віддаленого управління був можливий, на обох комп’ютерах має бути зазначено «Готовий до підключення». Якщо це не так, то потрібно перевірити доступ до інтернету і настройки мережевого підключення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програма для створення завантажувальної флешки

TeamViewer: що це за програма
Таким чином, щоб підключитися до віддаленого комп’ютера через TeamViewer потрібно виконати наступні дії:

 1. Встановити і запустити програму TeamViewer на обох комп’ютерах.
 2. Перевірити наявність напису «Готовий до підключення» в TeamViewer на обох комп’ютерах.
 3. Отримати ID комп’ютера і пароль з того ПК, до якого планується підключення.
 4. на комп’ютері, з якого ви підключаєтеся, потрібно ввести отриманий ID комп’ютера і натиснути на кнопку «Підключитися».
 5. Ввести пароль для доступу до віддаленого ПК.

Як повністю видалити TeamViewer з комп’ютера

Деякі користувачі побоюються, що після видалення TeamViewer на комп’ютері залишаться якісь сліди або програми, які дозволять отримувати віддалений доступ до комп’ютера. Насправді, для таких побоювань немає ніяких причин, і програма TeamViewer не потребує якоїсь спеціальної процедурою повного видалення. Досить видалити TeamViewer стандартним способом, як і будь-яку іншу програму.

Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows 7, то програму можна видалити через «Панель правління». Для цього натисніть на кнопку «Пуск», відкрийте «Панель управління» і перейдіть в розділ «Програми — Видалення програм». Тут потрібно знайти програму TeamViewer, клікнути по ній правою кнопкою мишки і вибрати варіант «Видалити».

TeamViewer: що це за програма
Якщо ж у вас Windows 10, то ви можете натиснути комбінацію клавіш Win-R, виконати команду «control »і таким чином відкрити» Панель управління ». Або ви можете натиснути Win-i і у вікні, перейти в розділ «Додатки — Програми та можливості». Тут потрібно знайти програму TeamViewer, виділити її мишкою і натиснути на кнопку «Видалити». Більш докладно про це можна почитати в статті «Установка і видалення програм в Windows 10».

TeamViewer: що це за програма
Якщо вам цього недостатньо, і ви хочете домогтися дійсно повного видалення TeamViewer з очищенням всіх слідів, то це можна зробити за допомогою програми Revo Uninstall. Більш докладно про цей спосіб можна почитати в статті «Як повністю видалити програму».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Програма для скачування торрентів

Схожі статті

Програма для розбивки жорсткого диска

Marina

Кращі розширення для Google Chrome

Alex

Як перевести сторінку в Google Chrome на російський

Axel

Залишити коментар