25.5 C
Нью-Йорк
06.08.2020
Ноутбуки

Як роздати Wi — Fi з ноутбука на Windows 10

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Також ви можете клікнути на кнопку «Пуск» правою кнопкою мишки і в меню вибрати варіант «Параметри».

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Після відкриття меню «Параметри» вам потрібно перейти в розділ «Мережа та Інтернет ». Для цього натискаємо відповідну кнопку.

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Далі потрібно перейти до підрозділу «Мобільний хот-спот» і включити там функції з такою ж назвою.

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
І це все , що потрібно було зробити, ваш ноутбук почав роздавати Wi-Fi. Для підключення до створеної Wi-Fi мережі потрібно використовувати пароль, який вказаний тут же, в розділі «Мобільний хот-спот».

Налаштування роздачі Wi-Fi за допомогою командного рядка

Якщо описаний вище спосіб роздачі Wi-Fi вам не підійшов, то ви можете налаштувати всі вручну, за допомогою командного рядка. Для цього вам потрібно буде відкрити командний рядок з правами адміністратора. У Windows 10 це можна зробити, клацнувши правою кнопкою мишки по кнопці «Пуск» і вибравши пункт меню «Командний рядок (Адміністратор)»

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Після запуску командного рядка можна приступати налаштування роздачі Wi-Fi. В першу чергу на вашому ноутбуці з Windows 10 потрібно виконати наступну команду:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = wifi_name key = wifi_password keyUsage = persistent

Ця команда створює нову Wi- Fi мережу. Параметри «wifi_name» і «wifi_password» потрібно поміняти на власні, оскільки ця назва мережі і пароль для доступу до неї.

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Якщо після виконання даної команди ви отримали повідомлення про те, що «режим розміщеної мережі дозволений », значить все нормально і можна переходити до наступного етапу. Далі вам потрібно запустити створену раніше Wi-Fi мережу. Для цього вико наступну команду:

netsh wlan start hostednetwork

Якщо після виконання даної команди ви отримали повідомлення «Розміщена мережу запущена», то це означає, що все нормально і можна переходити до наступного кроці. Якщо ж з’являється помилка «Не вдалося запустити розміщену мережу», значить щось не так з Wi-Fi адаптером на вашому ноутбуці. Можливо, не встановлені драйвери або Wi-Fi адаптер просто відключений. Розв’яжіть цю проблему і повторіть команду «netsh wlan start hostednetwork».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як відкрити приховані папки в Windows 8

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Повідомлення «Розміщена мережу запущена» означає що створена Wi-Fi мережу працює і до неї вже можна підключатися. Але, поки в цьому мало сенсу, оскільки це просто мережу, без доступу до інтернету. Для того щоб почалася роздача інтернету по Wi-Fi потрібно зайти в «Мережеві підключення» і внести деякі зміни в налаштування.

В «Мережеві підключення» можна потрапити через «Панель управління», але простіше натиснути комбінацію клавіш Windows -R і ввести команду «ncpa.cpl».

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
Тут потрібно натиснути правою кнопкою мишки по мережевому підключенню, через яке ваш ноутбук на Windows 10 отримує доступ в інтернет, і перейти в «Властивості».

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
В «Властивості» потрібно відкрити вкладку «Доступ» і встановити позначку напроти функції «Поділитись користування земельними діл телям мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера ». Крім цього потрібно відкрити меню, що випадає і вибрати в ньому Wi-Fi мережу, створену раніше через командний рядок.

Як роздати Wi - Fi з ноутбука на Windows 10
На цьому все, ви налаштували роздачу Wi-Fi з ноутбука на Windows 10. Тепер можна підключатися до створеної Wi-Fi і перевіряти чи працює інтернет. Для підключення до Wi-Fi використовуйте пароль, який ви вказали при виконанні першої команди.

Потрібно додати, що після перезавантаження комп’ютера створену Wi-Fi мережу потрібно буде запустити заново за допомогою команди «netsh wlan start hostednetwork». Також ви можете зупинити роботу Wi-Fi мережі вручну, для цього використовуйте команду «netsh wlan stop hostednetwork».

Схожі статті

Операційна система DOS на ноутбуці: що це таке

Alex

Як додати яскравість на ноутбуці

Undershmidtther

Як поміняти процесор на ноутбуці

Andrey

Залишити коментар