23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як зберегти текст з командного рядка

Як зберегти текст з командного рядка
Командний рядок в операційній системі Windows досить зручний інструмент, який дозволяє робити багато речей набагато швидше. Але вона має один недолік з нею не можна працювати також як з іншими програмами. Текстовий інтерфейс вимагає знання спеціальних команд. У даній статті ми розглянемо два способи збереження виводу командного рядка.

Часто виникає необхідність зберегти висновок з командного рядка.

Спосіб № 1. Збереження тексту з командного рядка в файл.

Як зберегти текст з командного рядка
Якщо після команди додати і ввести адресу текстового документа, то результати виконання даної команди будуть збережені в цьому файлі.

Наприклад, вводимо ipconfig / all d: cmd.txt і тиснемо введення для виконання команди. Після того як команда буде виконана в текстовому файлі cmd.txt на диску d: будуть збережені всі результати. При цьому в текст буде закодований за допомогою кодування IBM CP866. Тому для того щоб його відкрити доведеться використовувати сторонні додатки, наприклад програму Akelpad.

Спосіб № 2. Збереження тексту з командного рядка в буфер обміну. ​​

Як зберегти текст з командного рядка
За допомогою команди clip висновок командного рядка можна направити в буфер обміну. Для цього після команди потрібно додати: | clip (пробіл, вертикальна риса і команда clip).

Наприклад, вводимо ipconfig / all | clip і тиснемо введення для виконання команди. Коли виконання команди буде завершено, результати будуть поміщені в буфер обміну. Для того щоб скористатися цими результатами досить вставити текст в будь-якому текстовому редакторі за допомогою всім відомої комбінації клавіш Cntrl + V.

Спосіб № 3. Скопіювати текст з командного рядка.

Останній спосіб дозволяє зберегти не тільки результати роботи команди, а й всю іншу інформацію з командного рядка.

Щоб це зробити натискаємо правою кнопкою мишки по командному рядку і викликаємо контекстне меню. У меню, вибираємо пункт «Позначити».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як в Excel зробити текст вертикальним

Як зберегти текст з командного рядка
Після цього виділяємо текст в командному рядку за допомогою мишки і натискаємо на клавішу Enter. Після натискання на Enter виділення зникне, а текст буде скопійований в буфер обміну. ​​

Схожі статті

Як відключити режим « У літаку » в Windows 10

Maxim

Що таке реєстр в комп’ютері

Maria

Як змінити розмір значків на робочому столі в Windows 7 або Windows 10

Murcia

Залишити коментар