25.6 C
Нью-Йорк
12.08.2020
Система

Установка Windows 8 з флешки

Установка Windows 8 з флешки
Користувачі все частіше запитують, як встановити Windows 8 c флешки. А все тому, що сьогодні все більшої популярності набирають такі портативні пристрої як нетбуки і ультрабуки. Однією з відмінних рис цих пристроїв є відсутність приводу оптичних дисків. Тому встановлювати Windows 8, на такі пристрої, потрібно з флешки. У даній статті ми розглянемо процес підготовки і установки Windows 8 з флешки або карти пам’яті.

Зміст

 • Коротко про встановлення Windows 8 з флешки
 • Для того щоб встановити Windows 8 c флешки нам необхідно:
 • Створення завантажувальної флешки за допомогою програми Windows 7 USB / DVD Download Tool
 • Створення завантажувальної флешки за допомогою програми UltraISO

Коротко про встановлення Windows 8 з флешки

Щоб встановити Windows 8 з флешки, нам потрібно зробити флешку завантажувальної. Для цього потрібно скопіювати вміст завантажувального образу диска на флешку. Це роблять за допомогою спеціальних програм. У даній статті ми розглянемо два методи створення завантажувальної флешки для установки Windows 8:

 • на програми Windows 7 USB / DVD Download Tool.
 • на програми Ultra ISO.

Ви можете вибрати той спосіб, який вам зручніший.

Після того як завантажувальний флешка створена, можна перезавантажувати комп’ютер і переходити до налаштування БІОС. Про те, як запустити БІОС ми вже говорили в одній з попередніх статей.

В Біосе потрібно знайти настройки пріоритету завантаження і встановити для завантажувальної флешки найбільший пріоритет.

Коли комп’ютер завантажився з флешки, далі процес установки Windows 8 з флешки нічим не відрізняється від звичайної установки Windows 8, яку ми вже досить детально описали в попередній статті.

Для того щоб встановити Windows 8 c флешки нам необхідно:

 • Завантажувальний образ операційної системи Windows 8 в форматі ISO. Завантажувальний образ буде використовуватися для створення завантажувальної флешки. Якщо у вас немає завантажувального ISO, але є диск з Windows 8 ви можете створити потрібний образ. Процес створення ISO образів вже описувався на нашому сайті.
 • Флешка або карта пам’яті ємністю від 4 Гб. Природно, якщо ви хочете використовувати карту пам’яті, то в комп’ютері повинен бути встановлений картрідер. Також потрібно пам’ятати, що при створенні завантажувального флешки всі дані з неї будуть видалені, тому зробіть резервну копію ваших файлів.
 • Програма для створення завантажувальної флешки:
  • Windows 7 USB / DVD Download Tool (http://emea.microsoftstore.com/UK/en-GB/Service-Centre/Windows 7-USB-DVD-Download-Tool).
  • Ultra ISO ( http://www.ezbsystems.com/ultraiso/download.htm)./li
 • Комп’ютер з підтримкою завантаження з флешки. Це не повинно стати проблемою, оскільки більшість сучасних комп’ютерів підтримують цю функцію.

Створення завантажувальної флешки за допомогою програми Windows 7 USB / DVD Download Tool

Отже, приступаємо до створення завантажувальної флешки. Для цього запускаємо програму Windows 7 USB / DVD Download Tool, і будемо готувати нашу флешку до процедури установки.

Установка Windows 8 з флешки
Після запуску програми ми бачимо пропозицію вибрати ISO образ нашої Windows 8. Натискаємо на кнопку «Browse» і вибираємо ISO файл з Windows 8. Після цього тиснемо на кнопку «Next» і переходимо до наступного вікна.

Установка Windows 8 з флешки
на наступному вікні нам пропонують вибрати флешку (USB device) або DVD диск, на який ми хочемо записати наш завантажувальний образ диска. Тиснемо на кнопку «USB device».

Установка Windows 8 з флешки
В наступному вікні нам пропонують вибрати зі списку флешку, з якої ми плануємо встановлювати Windows 8. Вибираємо потрібну флешку і тиснемо на кнопку «Begin copying».

Для того щоб флешка стала завантажувальної її потрібно очистити від старих даних, тому програма попередить вас, що в разі продовження всі дані будуть втрачені. Для продовження потрібно натиснути кнопку «Erase USB Device», після чого почнеться процес створення завантажувальної флешки з Windows 8.

Установка Windows 8 з флешки
Все, коли даний процес закінчитися, можна приступати до установки Windows 8 з флешки.

Створення завантажувальної флешки за допомогою програми UltraISO

Підготувати флешку для установки Windows 8 за допомогою програми UltraISO також дуже просто. Для початку потрібно встановити саму програму UltraISO.

Для цього йдемо на офіційний сайт і викачуємо останню версію програми. UltraISO це платна програма, але для створення завантажувальної флешки з Windows 8 ви можете скористатися пробним періодом. Коли програма завантажена, встановлюємо і запускаємо.

Установка Windows 8 з флешки
Далі нам необхідно відрити в програмі наш завантажувальний ISO образ. Для цього запускаємо меню «Файл» і вибираємо команду «Відкрити » . У вікні вибираємо потрібний ISO образ .

Установка Windows 8 з флешки
Далі відкриваємо меню « Самозавантаження » і запускаємо команду « Записати образ Жорсткого диска » .

Установка Windows 8 з флешки
В отрившемся вікні потрібно вибрати флешку , на яку будуть скопійовані файли Windows 8. Для завершення тиснемо на кнопку « Записати » . Коли процес запису закінчиться , флешка буде готова до установки Windows 8 .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як додати Мій комп'ютер на робочий стіл в Windows 10

Схожі статті

BOOTMGR is missing

Elena

Як відключити пароль в Windows 8

Tanya

Немає місця на диску « С »: чому і що робити?

Dmitry

Залишити коментар