23.9 C
Нью-Йорк
09.08.2020
Система

Як зробити папку прихованою

Як зробити папку прихованою
Користувачі часто цікавляться, як зробити папку прихованою. У даній статті ми розповімо про те, як зробити папку прихованою за допомогою стандартних засобів операційної системи.

Будь-яку папку можна зробити прихованою. Для цього необхідно виконати ряд простих дій:

Викликаємо контекстне меню для папки, яку ми хочемо зробити прихованою. Це робиться кліком правою кнопкою мишки по папці.

Як зробити папку прихованою
Після того як відкрилося контекстне меню вибираємо пункт «Властивості», він знаходиться в самому низу меню.

Як зробити папку прихованою
В вікні «Властивості» нам потрібно встановити галочку напроти пункту «Прихований» і зберегти налаштування натисканням на кнопку «ОК».

Як зробити папку прихованою
Якщо в папці, яку ми хочемо зробити прихованою, є інші папки і файли, то перед нами відкриється вікно в якому потрібно вибрати до яких об’єктів слід застосовувати атрибут «Прихований». Тут є два варіанти:

  • «Застосування змін тільки до цієї папки» — в цьому випадку прихованої стане тільки та папка, для якої ми встановили атрибут «Прихований». А всі файли і папки всередині прихованої папки залишаться видимими.
  • «До цій папці і до всіх вкладених папок і файлів» — в цьому випадку атрибут «Прихований» буде застосований і до папки і до всього її вмісту.

Для того щоб закрити це вікно потрібно вибрати один з варіантів і натиснути на «ОК».

Якщо у вашій операційній системі буде використано стандартні, то папка стане прихованої і зникне зі списку папок. Якщо в системі включено відображення прихованих папок, то папка стане напівпрозорої і її все ще можна буде відкрити звичайним способом.

Для того щоб змінити налаштування відображення прихованих папок потрібно запустити вікно «Параметри папок». Для цього в будь-якому вікні натисніть клавішу Альт на клавіатурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як зробити рамку в Word

Як зробити папку прихованою
Після цього над вікном з’явиться рядок, в якій потрібно запустити меню «Сервис» і вибрати пункт «Параметри Тек».

Як зробити папку прихованою
у вікні, перейдіть на вкладку «Вид» і перейдіть в кінець. Тут потрібно знайти пункти «Приховувати захищені системні файли» і «Не показувати приховані файли, папки і диски».

Для того щоб приховані папки не відображалися потрібно зняти галочки навпроти цих пунктів і зберегти результат за допомогою кнопки «ОК ».

Схожі статті

Як додати Мій комп’ютер на робочий стіл в Windows 10

Elena

Як прибрати пункти з контекстного меню Windows 10

Scooby

Що таке файл підкачки

Alex

Залишити коментар